Facebook

Twitter

Twitter

|
Phone: +90 212 283 79 34
HEALTH GUIDE ISTANBUL
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com

Keyifli, konforlu ancak uygun bütçeli tatil olanaklarını kişi sayısından bağımsız sunacak bir seyahat acentası kurmak amacı ile üzere 3 ortak bir araya geldik, 15 yıllık profesyonel turizm deneyim ve bilgilerimizi kurduğumuz Mappa Tur’a taşıdık. 1996 yılından beri müşterilerimizin tatillerini birbirinden güzel anılara dönüştürüyoruz. Acentamızın bir ortağı daha var o da müşterilerimiz. Çoğu zaman programları ve gezileri birlikte tasarlıyoruz.

Türkiye'nin uluslararası turizm sektöründeki payı gün geçtikçe artıyor. Önceden sadece ekonomik bir tatil yeri olarak tercih edilen Türkiye, artık her kesimden ve gelir grubundan insanın deneyim yaşamak istediği bir ülke oldu. Ülkemiz, geleneksel konukseverliği yanında sunduğu evrensel eğlence olanakları ile gittikçe daha fazla turistin tercih ettiği bir destinasyon oldu. Mappa Tur bu konuda uluslararası bir isim olmayı başardı. Özgün yaklaşım ve servislerimiz sayesinde gittikçe daha fazla turist güler yüzle ayrılıyor. Her insana ve her isteğe uygun programlarımızla Mappa, çekici güzellikleri ile Türkiye, yıllardır bir çok değişik kültür ve gelir grubundan insanın Türkiye tatilinden keyif almasını sağlıyor.

Biliyoruz ki, her insan tatilinin kendisine özgü tasarlanmış ve bütçesine uygun olmasını ister. Sizlerin istekleri ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız kişiye özel programlarımız ile geniş bir esneklik sunuyoruz.